JUOZO MILTINIO DRAMOS TEATRO SPEKTAKLIS „ANĖ IŠ ŽALIASTOGIŲ“

Juozo Miltinio dramos teatro gastrolės Ignalinos kultūros ir sporto centre

 Kovo 28 d. (antradienį) 18 val.

Liusė Modė Montgomery „ANĖ IŠ ŽALIASTOGIŲ“

Rež. Antanas Gluskinas

 Romantinė dviejų dalių drama visai šeimai

 

,,Anė buvo atvira siela ir karšta liepsna, ir skaidri rasa. Iš karto ir viską – tiek gyvenimo malonumus, tiek skausmus – išgyvendavo trigubai stipriau nei visi kiti.“ - L. M. Montgomery.

 

SPEKTAKLIS – UGDANTIS JAUTRUMĄ IR GERUMĄ ARBA ISTORIJA APIE NAŠLAITĘ, KURIOS NIEKAS NENORĖJO ĮVAIKINTI

 

„Anė iš Žaliastogių“ – gerumu ir švelnumu persunkta romantinė drama apie vaiko vaizduotės jėgą, draugystę, pirmąją meilę, savo vietos pasaulyje ieškojimą, pasiaukojimą dėl artimų žmonių. Tai spektaklis šiandien ,,nemadingomis“ temomis.

Vaikų prieglaudos augintinės našlaitės Anės – svajoklės mergaitės morkų spalvos plaukais, kurios niekas nenori įvaikinti, ,,nes ji – ne berniukas”, – vaidmenį sukūrė aktorė Inga Jarkova.

Kaip teigia režisierius Antanas Gluskinas, Lietuvos vaikai šiandien apvogti, nes diduma jų žiūrimų filmų – ne aukščiausio lygio produkciją. Namie dažnai tvyro tėvų skyrybų skausmas, mokykloje – paauglių smurto ir patyčių problemos. Vaikus slegia per didelis informacijos srautas iš aplinkos – interneto, televizijos, – tai slopina emocijas. Vaikai vis mažiau skaito knygų.

Vaidina: Inga Jarkova, Eleonora Koriznaitė, Laimutis Sėdžius, Toma Razmislavičiūtė-Juodė,

Ligita Kondrotaitė, Giedrius Arlauskas, Jolita Skukauskaitė-Vaišnienė.

Bilieto kaina - 6 Eur

Bilietus galite įsigyti Ignalinos kultūros ir sporto centro bilietų kasoje

Kultūros ir sporto centro kasa dirba darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 13.00 val.)

Telefonas pasiteiravimui 8-386 52992