Artimiausiu metu Kultūros centre Jūsų laukia:

Kaimynų teatrų šventė

 

25 metai su NERIJA

Štai Jums ,,NERIJA‘‘ ... tikroji


Visa Lietuva žino, kas yra ,,NERIJA‘‘. Ypatingai vyresnieji. Labiausiai įsiminę šlageriai: ,,Vėl švieski man vėl‘‘, ,,O kaip bėga metai‘‘, ,,Siselija‘‘, ,,Sudeginti tiltai‘‘ ir daugelis kitų – atrodo jau niekuomet neišdils iš atminties.

Plačiau...

 

J.Miltinio dramos teatras

Pjesės „Menas“ autorė Yasmina Reza pasauliui žinoma kaip talentinga naujosios kartos prancūzų dramaturgė, kurios plunksnai taip pat priklauso kontroversiška knyga apie Prancūzijos prezidentą Nikolia Sarkozi (Nicolas Sarkozy) „Saulėlydis, vakaras arba naktis“.

Pagal 1994 metais pasirodžiusią pjesę tais pačiais metais pastatytą spektaklį išvydęs tuometis Prancūzijos prezidentas Žakas Širakas (Jacques Chirac) buvo taip sužavėtas, kad parašė dramaturgei asmeninį laišką, kuriame žadėjo visapusišką paramą kūriniui. Ir savo pažadą ištesėjo: „Menas“ Paryžiuje buvo sėkmingai rodomas ilgus metus.

Spektaklio režisierė Margarita Bareikytė – vaizduojamojo meno atsotovė Panevėžyje. Jos tikslas šio spektaklio metu sujungti teatrą su vaizduojamuoju menu. Spektalis "Menas" nepaliks abejingų: jis sukrės, privers susimąstyti ir pasinerti į vidines analizes. Tai naujo formato, energingas ir vibracijas sukelsiantis kūrinys, kuris įkvėps spektaklio žiūrovus.

Bilieto kaina 7 Eur

Trukmė 1 val. 30 min.

Režisierė: Margarita Bareikytė

Aktoriai: Tomas Pukys, Emilis Pavilionis, Giedrius Arlauskas ir Donatas Kalkauskas.

Spektaklis „Menas“ lapkričio 30 d. 18 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre.
Bilietus įsigyti galite Ignalinos kultūros ir sporto centro bilietų kasoje

 

BLUSTURGIS

 

KALĖDINĖ MUGĖ